

Michel Verheijden is improvisatiecabaretier en bestudeert op het podium al 20 jaar de veranderkracht van mensen. In zijn werk verbindt hij improvisatie, gedragspsychologie en leiderschap tot een praktische kijk op organisatieverandering. Hij publiceerde eerder Improviseren voor de verandering.
Meer over Michel VerheijdenDe nieuwe veranderaar
Doorbreek in 60 dagen je managementreflexen en versnel verandering
Paperback Nederlands 2026 1e druk 9789024404926Samenvatting
VERANDERING BEGINT BIJ WAT JIJ ALS LEIDER ANDERS DOET
Wat doe je als je team niet meebeweegt met de verandering? Leg je het nog eens uit? Trek je de teugels strakker aan? Word je kritischer?
Dit zijn je managementreflexen: begrijpelijke, vaak onbewuste reacties wanneer verandering voor jou als leider spannend wordt. Maar precies die reflexen zetten je team onbedoeld op de rem. Wat lijkt op veranderweerstand is vaak een reactie op de manier waarop jij verandering leidt.
Succesvolle verandering begint daarom niet met de vraag hoe je mensen meekrijgt, maar met de vraag hoe je ze als leider onbedoeld tegenhoudt.
In De nieuwe veranderaar doorloop je in 60 dagen alle fasen van het veranderproces. Aan de hand van herkenbare situaties ontdek je wat jouw reflexen met je team doen en vooral wat je morgen anders kunt doen.
Zo bied je houvast en veiligheid, ook wanneer jij als leider nog niet alle antwoorden hebt.
Trefwoorden
Specificaties
Lezersrecensies
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan





